banner25

banner24

TURGUTLU BELEDİYESİ'NDEN YUNUSDERE MAHALLESİNE KİRAZ ALIM YERİ

Turgutlu Belediyesi, Yunusdere mahallesinde kiraz alım yeri yapımı için çalışmalara başladı.

YURT 13.09.2021, 17:25 15.09.2021, 10:03
TURGUTLU BELEDİYESİ'NDEN YUNUSDERE MAHALLESİNE KİRAZ ALIM YERİ

Turgutlu Belediyesi, Yunusdere mahallesinde kiraz alım yeri yapımı için çalışmalara başladı.

Kiraz alım yeri projesi tamamlandığında, üreticilerin ve mahalle sakinlerinin ürünlerini tek bir noktadan satması sağlanacak. Kiraz alım yeri alanı, çok amaçlı olarak da kullanılabilecek.

Ekipler, Kabaçınar mahallesinde yeni köy kahvehanesi yapım çalışmalarına da devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise merkez mahallelerdeki çalışmaları kapsamında, Albayrak mahallesindeki Kırgız Sokak ile Nişancılar Sokak kesişiminde 2.500 m2’lik parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Yiğitler mahallesi Harekatı Milliye Sokakta ise 1.200 m2’lik parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

"TURGUTLU'MUZU DAHA GÜZEL HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ"

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise yapılan çalışmalarla ilgili şunları söyledi:

“Merkez ve kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce Yunusdere mahallemizin ihtiyacı olan kiraz alım yerinin yapımına başlandı. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp çiftçilerimizin ve mahalle sakinlerimizin kullanıma sunacağız. Kabaçınar mahallemizde ise yeni köy kahvehanesi yapım çalışmalarına başlayarak hemşehrilerimizin ihtiyaç ve taleplerini gerçekleştiriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bir yandan da Turgutlu’muz genelinde planlanan noktalarda parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Turgutlu’muzu daha güzel, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim."

Yorumlar (0)