HABER: AYŞE YILMAZ

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten ve yönetimi basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Parti ve seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunduktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ökten, Aydın için hedeflerinin net olduğunu söyledi.

▶ BAŞKAN ÖKTEN YEREL HAZIRLIKLARA DİKKAT ÇEKTİ

AK PARTİ AYDIN BÜYÜKŞEHİR İÇİN KARARLI

14 Mayıs'ta yapılacak olan cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinden Aydın’ın başarı ile çıkacağını vurgulayan Ökten, “

Bizim önümüzde iki seçim var. Genel seçimlerin hemen ardından yerel seçimler olacak. 17 ilçe büyükşehir için kararlıyız. Hepsini almak için çalışmalarımız dünden başladı. Yerel yönetimlerimiz “güçlü meclis güçlü belediye” diye bir çalışma başlattı. Belediye mevzuatı hakkında belediye başkanlarına bir çalışma yapıldı. Bunun amacı genel seçim ile birlikte yerel seçim çalışmasını da yürütmekti. Bir gözümüz ve kulağımız yerel seçimler ile ilgili açık olacak. O ilçede durumumuz ne? Mevcut belediye başkanları ile ne çalışmalar yaptık? Alamadığımız ilçeleri nasıl alabiliriz? gibi soruların stratejisini bugün değil dün başlattık.” diye konuştu.

AK PARTİ AYDIN'DAN BASIN MENSUPLARINA İFTAR YEMEĞİ

İftar yemeğine AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten'in yanı sıra; 
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın
AK Parti Aydın Tanıtım ve Medya Başkanı Yasin Gülpolat
Yönetim Kurulu Üyeleri Ebru Alp Kayır, Erhan Çetin, Fatih Gürer, Necip Arslan ve parti üyeleri katıldı