banner25

banner24

Aydın'da katledilen Necla'nın 5 yaşındaki kızından yürek yakan veda

Aydın’da birlikte yaşadığı erkek tarafından kalbinden tabanca ile 4 el ateş edilerek öldürülen hastane çalışanı Necla Demirbaş kurtarılamadı. Çevredeki vatandaşlar henüz 5 yaşında olan küçük kızın annesi Necla Demirbaş’ın ölümüne şahit olmaması için kucaklarına alıp uzaklaştırdı.

ASAYİŞ 27.03.2021, 17:22 27.03.2021, 18:15
Aydın'da katledilen Necla'nın 5 yaşındaki kızından yürek yakan veda

Öğle saatlerinde meydana gelen ve vatandaş kamerasına yansıya acı olayda; birlikte yaşadığı erkek arkadaşı tarafından kalbinden vurularak öldürülen Necla Demirbaş’ın henüz 5 yaşındaki kız çocuğunun acı olaya şahit olmaması için çevredeki vatandaşlar tarafından kucağa alınıp olay yerinden uzaklaştırıldığı görülüyor. Olaydan hemen sonra vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde, Necla Demirbaş’ı vurduktan sonra aynı silahla kendi başına ateş eden Olgun Gül'ün yerde yatışı ve ambulansa taşınma anları yer alıyor.

Bu arada ağlayanlar ve yaşanan olay karşısında kendisinden geçen vatandaşlar çığlıkları kameralara yansırken, bazı vatandaşlar ise annesi kanlar içinde kalan küçük kızın acı olaya şahit olmaması için verdiği çaba görüldü.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Acı olay, öğle saatlerinde Adnan Menderes Mahallesi 510 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önce bir evlilik yapıp ayrıldığı belirtilen bir kız çocuğu annesi 31 yaşındaki Necla Demirbaş, bir süre önce 25 yaşındaki Olgün Gül ile birlikte yaşamaya başladı. Necla Demirbaş ile birlikte yaşadığı Olgun Gül’ün arası açılınca Demirbaş’ın mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. Bugün öğle saatlerinde 09 ADD 377 plakalı aracı ile daha önce birlikte yaşadığı Necla Demirbaş’ın evinin önüne gelen Olgun Gül, genç kadını yanında getirdiği tabanca kalbine 4 el ateş etti. Daha sonra sokağa çıkan Olgun Gül arabasının yanına gelince aynı silahı bu defa başına dayayıp tetiğe bastı. Ayrı ayrı ambulanslarla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Necla Demirbaş hayatını kaybetti, katil zanlısının durumunun ağır olduğu ve şu anda cihaza bağlı olarak yaşadığı öğrenildi.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)