HABER: TUĞBA AYDIN

Aydın Büyükşehir Belediyesi ata tohumlarının üretiminin ve sağlıklı ürün tüketiminin önemi dolayısıyla 2014 yılında başlatmış olduğu ata tohumu yetiştiriciliği ve halka dağıtımı projesi devam ediyor. Aydın’da tarım sezonunun başlamasıyla birlikte belediye tarafından üretilen ata tohumu fidelerinin dağıtımına başlandı. Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda kurulan stantlarda fidelerin dağıtımını ise Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, İl kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir ve partililer yaptı. Aydınlı vatandaşlar ata tohumlarına yoğun ilgi gösterdi.

“ATA TOHUMU OLMASI İSRAİL TOHUMU OLMASINDAN İYİ”

 İlk kez fide aldığını söyleyen Olcay Yörük, “Evim bahçeli oraya ekeceğim. Ata tohumu olması İsrail tohumu olmasından çok çok iyi. Çocukluğumuzdaki yılları yaşattığı için emeği geçen herkese, büyükşehire ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“HALKA HİZMET ETMEKTEN ONUR VE GURUR DUYUYORUM”

Bir yerel yönetici olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyleyen Başkan Çerçioğlu, “Benim en iyi yaptığım şey halka hizmet, çalışmak çalışmak çalışmak. Aydın halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Ben Aydın’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza minnet duygularımı ifade ediyorum” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-04-11 at 13.31.16

WhatsApp Image 2023-04-11 at 13.33.13

GÜNDEM HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ