banner25

banner24

Başkan Günel’den başsağlığı mesajı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, hayatını kaybeden İHA Kuşadası Muhabiri Zafer Hacısalihoğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.

BELEDİYELER 17.05.2021, 11:29 17.05.2021, 11:55
Başkan Günel’den başsağlığı mesajı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) Kuşadası Muhabiri Zafer Hacısalihoğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.

İHA Kuşadası Muhabiri 55 yaşındaki Zafer Hacısalihoğlu, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir Aydın Andan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Geçtiğimiz günlerde durumu ağırlaşınca yoğun bakım ünitesine alınan Hacısalihoğlu doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Evli ve bir çocuk babası olan Hacısalihoğlu’nun ölüm haberi ailesi ve meslektaşları başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

KUŞADASI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

"İYİ BİR AİLE BABASI, DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ"

Hacısalihoğlu için Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’de baş sağlı mesajı yayımlayarak taziye dileklerini iletti. Günel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yıllar önce Kuşadası’nda yaşamayı seçtiğimde ilk tanıdığım arkadaşlarımdan, kentimizin kalemi güçlü gazetecisi, iyi bir aile babası, değerli hemşehrimiz Zafer Hacısalihoğlu verdiği yaşam savaşına maalesef yenik düştü. Başımız sağ olsun. Biliyoruz ki ışıklar içinde uyuyacaksın" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)