banner25

banner24

Ekipler kazmayı vurdu! Çerçioğlu'ndan Söke'nin asırlık sorununa kesin çözüm

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke'ye yaptığı yatırımlarla vatandaştan tam not alıyor. Başkan Çerçioğlu ve ekibi Güzeltepe Mahallesi'nin asırlık sorunu olan içme suyu hattında çalışma başlattı.

BELEDİYELER 09.06.2021, 21:13 09.06.2021, 21:32
Ekipler kazmayı vurdu! Çerçioğlu'ndan Söke'nin asırlık sorununa kesin çözüm

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın'ın alt yapısını yenilemeye devam ediyor.  ASKİ ekipleri,  Söke'nin mahallelerinde içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve tarımsal sulama yapım işlerini büyük bir titizlikle yaparak kalıcı çözüme imza atıyor. 

MUHTAR ÖLMEZ'DEN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden  Güzeltepe Mahalle Muhtarı Musa Ölmez, " Başkanımız Çerçioğlu Büyükşehir belediye başkanı olduğu günden bu yana bizim mahallemiz dahil dağ köylerinde susuz yer bırakmadı. Bizimde Mahallemize uzak yerleşim yerimiz vardı. Sıkıntılar yaşanıyordu Sorunumuzu Bölge Koordinatörümüz Fatih Akkentli'ye bildirdik hemen programa alındı. Tarih verildi aynı tarihte başladı. Özlem Başkanımızdan her talebimize andan hemen sonra geri dönüş alıyoruz. Özlem Başkanımızın  desteklerini Güzeltepe mahalle halkı olarak güçlü bir şekilde hissediyoruz. Özlem Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bölgemizde susuz köy yok. Bizim yörenin evladı Fatih Akkentli gece gündüz yanımızda ASKİ ekipleri bir telefonla ufak bir arızamız olsa bile hemen koşarak geliyorlar. Aydın'da susuz yer kalmasın diye bu çalışmaları yapan Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na çok teşekkür ediyorum. Asırlık sorunları çözüyor. Mahallemize yapmış olduğu yeni
İçme suyu asırlık talep ama yerine geliyor. Ben genç bir muhtar olarak söylüyorum arkamızda Özlem Başkan gibi sağlam bir başkan varken hiç bir muhtar korkmaz.  Allah ondan bin kere razı olsun."dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)