banner25

banner24

Karpuzlu'da düğün salonu ve cemiyet alanı yapım çalışmaları devam ediyor...

Karpuzlu’nun Koğuk Mahallesi’nde yapılacak olan cemiyet alanı çalışmalarında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, “Her şey daha yaşanabilir Karpuzlu için” diye konuştu. Dönmez, ilçede yeni projelerin de hayata geçirileceğini belirtti.

BELEDİYELER 27.04.2021, 11:16
Karpuzlu'da düğün salonu ve cemiyet alanı yapım çalışmaları devam ediyor...

Göreve geldiği günden bu yana Karpuzlu’ya başka bir çehre kazandırmak ve vatandaşların taleplerini yerine getirmek için çalışan Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, yeni bir projenin müjdesini verdi. Başkan Dönmez, Yağşılar Mahallesi’ne yapılan cemiyet alanından sonra Tekeler, Ulukonak ve Koğuk Mahallelerinde de cemiyet alanı çalışmalarının başladığını duyurdu. Koğuk Mahallesinde çalışmaları yerinde inceleyen Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, vatandaşlarla sohbet edip sorun ve talepleri dinledi.

“HER ŞEY DAHA YAŞANABİLİR KARPUZLU İÇİN”

“Her şey daha yaşanabilir Karpuzlu için” diyen Başkan Dönmez, “Belediyemiz imkanlarıyla Yağşılar Mahallemize cemiyet alanını teslim ettik. Mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Şimdi de Koğuk Mahallemizde yapılmakta olan düğün ve cemiyet alanı yapım çalışmalarını inceledik. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda diğer mahallelerimize de cemiyet alanı yapacağız. Tekeler ve Ulukonak Mahallelerimizde yer incelemesini yaptık, yakında da yapım çalışmalarına başlayacağız” ifadelerini kullandı. Mahallelinin cemiyet alanının yapılacak olmasını sevinçle karşıladığını belirten Dönmez, “Karpuzlu Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)