banner25

banner24

Kuşadası belediyesi zabıtası kent merkezinden hizmet verecek

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın (KESO) yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün KESO tarafından boşaltılan 2 katlı binaya taşınacağını söyledi.

BELEDİYELER 29.07.2022, 15:28
Kuşadası belediyesi zabıtası kent merkezinden hizmet verecek

Kentte huzuru tesis etmek, halk sağlığını korumak ve kamu düzeninin sağlanmasına katkı sunmak için 7/ 24 mesai yapan Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yakın zamanda KESO’nun Sabucalı Sokak’ta bulunan eski binasında hizmet vermeye başlayacak. KESO’nun Kadınlar Denizi Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı’ndaki yeni hizmet binasına taşınmasının ardından 2 katlı binayı kiralayan Kuşadası Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü’nü bu binaya taşıyarak esnaf ve vatandaşlara daha iyi hizmet vermeye devam edebilecek.

K2

"HAYIRLI OLSUN"

KESO’nun yeni hizmet binasının açılışında konuşan Başkan Ömer Günel, “Öncelikle esnaf odamızın yeni hizmet binası hayırlı olsun. Çok güzel bir hizmet binası olmuş. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Kuşadası esnafı yeni bir yere ihtiyaç duyuyordu. Ulaşım ve fiziki şartlar açısından yeni bina çok iyi imkanlara sahip. Ayrıca önündeki geniş alanda etkinlikler de düzenlenebilecek. Motor ve arabaların da rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda. KESO Başkanım Ahmet Çalım ve ekibini tebrik ederim. Biliyorsunuz yakın zamanda Kent Meydanı projemizin yapımına başlayacağız. Bu kapsamda Esnaf Odası’nın şu an boşalttığı binayı da Kuşadası Belediyesi olarak kiraladık. Zabıta Müdürlüğümüzü bu binaya taşıyacağız. Böylece hem Zabıta Müdürlüğümüz yaklaşık 30 yıl sonra tekrar yerine dönmüş olacak hem de merkezi bir alanda konumlanmış olarak etkili hizmet vermeyi sürdürecek” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)