Ulaşılabilirliği ve verdiği sözlerin arkasında durmasıyla bilinen Efeler Belediye Başkan adayı Burak Pehlivan’ın, sosyal medya hesabından başlattığı ‘Burak Pehlivan sorularınızı yanıtlıyor’ kampanyası büyük ilgi gördü. Akıllarına takılan soruları tek tek soran vatandaşlar, tüm açıklığıyla cevaplarını alıyor. 

“BİZ BU ŞEHRİ EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZLE YÖNETECEĞİZ”

Kendisine yöneltilen, ‘Burak bey ben bir belediye çalışanıyım. Seçildiğiniz takdirde işten çıkartmalarla ilgili söylentiler var. Bu konuda bizleri aydınlatır mısınız’ sorusunu cevaplayan Pehlivan, “Bu konu bize sıkça yöneltilen bir soruydu. Biz bunu kamuoyuna duyurduk. Kimsenin işiyle, aşıyla oynamayacağımızı belirttik. 

Kuşadası'nda deprem! Kuşadası'nda deprem!

Memleketimize, belediyemize, Efeler ilçemize hizmet eden emekçi kardeşlerimizin, emekçi arkadaşlarımızın ekmeğiyle oynamayacağımızı, bu şehri birlikte yöneteceğimizi ayırmadan, ayrışmadan birlikte yöneteceğimizi, birlikte çalışıp Efeler ilçemize güzel hizmetlerde bulunacağımızı hiçbir kardeşimizin de işiyle ve aşıyla oynamayacağımızı buradan tekrar ifade etmek istiyorum” dedi.