Kuşadası Belediyesi’ne ait ARYA A.Ş. bünyesinde hizmet verecek olan “Maffy Caz Club” ve “Ada Sunset Beach Club” kapılarını düzenlenen bir kokteyl ile misafirlerine açtı. Türkmen Mahallesi Gazi Beğendi Bulvarı’nda hizmet verecek olan mekanın açılışına katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 4 yıldır birlikte çalıştığı Ömer Günel ile daha uzun yıllar birlikte çalışmak istediğini belirterek destek oldu.

Çerçioğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “ Kuşadası’na kazandırılan bu yeni mekan herkes için çok güzel oldu. Kentin manzarasının da en güzel görüldüğü bu yerde umarım misafirler keyifli vakit geçirirler. Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel ile Kuşadası halkına, Aydın halkına tüm gücümüzle hizmet etmeye devam ediyoruz. Başkanımızla birlikte 18 saati aşkın çalışıyoruz. İnşallah daha uzun yıllar boyunca Başkan Ömer Günel ile birlikte hizmet edeceğiz ve hizmet etmekten de onur duyuyoruz. Mart ayından sonra birlikte birçok önemli projeye imza atacağız” dedi.

@aydinhaberlericom 🏺Mezat severler burada mı🙋 🏺Aydın'ın tek kadın mezatçısı Sultan Ünver, 16 Temmuz Pazar günü Köprülü Veysipaşa Mahallesi 1623 sokakta büyük bir mezat yapacak 🏺Mezata Aydın ve şehirdışından birçok antika sever katılacak @hercesitmezat Detaylı bilgi için: 05317415920- 05526023877 Facebook: sultancanözcan İnstagram: herçeşitmezat #aydınhaberlerı #aydın #voxpoptr ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom

Aydınlılar sıcaktan saklanmaya çalışıyordur

♬ Siraa - Andre Soueid