Dolar kuru ve euro yükselmeye devam ediyor.

Dolar bu sabah 08.59 itibarıyla, son iki haftadır yatay seyrini sürdürerek 26.9650 seviyesinde işlem görüyor. Euro/TL ise saat 09.27 itibariyle 29.65 civarında işlem görüyor.

@aydinhaberlericom

🕌 Türk-İslam sanatının nadide eserlerinden birinin Aydın'a sadece 2 saat uzaklıkta olduğunu biliyor muydunuz 😌 🕌Denizli'nin Acıpayam ilçesine bağlı Yazır Mahallesi'nde bulunan Hacı Ömer Ağa Camii, Anadolu'daki tarihi camiiler arasında farklı bir konumda yer alıyor 🕌Caminin tavan ve duvarlarında kök boyalarla yapılmış çiçek, gül, lale, üzüm, karanfil, armut, elma, nar ve karpuz resimleri dikkat çekiyor 🕌13. Yüzyıl Selçuklu camilerinin devamı olarak nitelendirilen cami, 2003 yılında Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen basit onarımın ardından 2015 yılında restorasyonu tamamlanarak ibadete açıldı 🕌Camiiyi ziyaret ettiğinizde yorumlara düşüncelerinizi yazmayı unutmayın 😌🙋

♬ Island of Wind - Muspace Lofi
@aydinhaberlericom

🌸👶 Mundo Baby SPA & Kids Zone Aydın'da hizmet vermeye başladığı günden bu yana bebekli ailelerin bir numaralı tercihi oldu. 🌸👶İşletme sahibi Nazik Yılmaz ve Maya Duman'ın birlikte açtığı ve aynı zamanda birlikte eğitim verdiği kurumda çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. 🌸👶 0-36 ay bebekler Baby SPA'nın keyfini çıkarırken 4-10 yaş aralığında ki çocuklar da eğlenerek ingilizce öğreniyor.

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ