Toplantıya; Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Efeler Belediye Başkan Yardımcıları Barış Altıntaş ve Yalçın Ulusal, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

1 (4)-5

Yetişkin, mahalle ziyaretlerinde hız kesmiyor Yetişkin, mahalle ziyaretlerinde hız kesmiyor

"TÜM PROJELERİ DEĞERLENDİRECEĞİMİZE SÖZ VERİYORUZ"

Toplantıda konuşan Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin,  Efeler Kent Konseyi ile Efeler Belediyesi’nin iş birliği içinde güzel projelere imza atacağına inandığını söyledi. Başkan Yetişkin, “Efeler Kent Konseyi’ni gerçekten birliktelik ruhu kazanması ve belediyemizle iş birliği içinde hareket etme arzusunu hissettiğimden dolayı çok heyecanlıyım. Hep birlikte Efeler’i daha güzel bir şehir haline getirmek istiyoruz. Burada ortaya çıkacak olan tüm projeleri değerlendireceğimize söz veriyorum. Şehrimiz için çocuklarımız için güzel bir kent bırakalım. Efeler için taş üstüne taş koyan bu ilçemizi bir saniye bile olsa düşünen herkese çok ama çok teşekkür ederim” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Efeler Kent Konseyi Genel Kurul Üyeleri’nin konuşmalarının ardından gizli oylama yöntemiyle seçim gerçekleştirildi. Titizlikle yürütülen sürecin ardından Gülsevil Ergünoğlu, Efeler Kent Konseyi’nin yeni başkanı oldu.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin,  Efeler Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Gülsevil Ergünoğlu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Editör: EKİN KORKMAZ