banner25

banner24

Aydın Ticaret Borsası’ndan Atay'a ziyaret

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A. Bahri Erdel ve beraberindeki heyet Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay' ı makamında ziyaret etti.

EKONOMİ 17.11.2022, 14:04
Aydın Ticaret Borsası’ndan Atay'a ziyaret

Ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile birlikte Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Meclis Başkan Yrd. Ali Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Can, Meclis Üyeleri Mustafa Akdam, Ahmet Şenel, Mehmet Ali Avcu, Mehmet Akkan ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz yer aldı.

Gerçekleşen nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın 'ın marka şehir olması adına sivil toplum kuruluşlarının sunacak olduğu projelere destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur,  ilimizin tarımsal üretiminden itibaren tarımsal ürünün katma değerini yükseltecek tesislerinin yapılması gerektiğini, bu konuda da Aydın Ticaret Borsası olarak önemli atılımlarda bulunduklarını ifade ederek kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti. Çondur, Aydın Ticaret Borsa’nın çalışmaları hakkında Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a bilgilendirmede bulundu.

Efeler Belediye Başkanı M.Fatih Atay, Aydın için bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen Aydın Ticaret Borsası yönetimine teşekkür ederek, Aydın ‘ın gelişmesi için bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretin ardından Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur tarafından Aydın’ın yöresel ürünleri takdim edildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)