banner25

banner24

Erdoğan'dan kimyasal silah açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Benim orduma, benim ordumun askerine hakaret eden, saygısızlık eden bu malum ana muhalefetin ve diğerlerinin hiçbirine bu ülkede ilk seçimlerde dersini en güzel şekilde verecektir. Dolayısıyla ordumuza bu yakıştırmalar bedeli ödenecektir. Yargıda bu işin hesabını verecekler" dedi.

GENEL 23.10.2022, 13:41
Erdoğan'dan kimyasal silah açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Benim orduma, benim ordumun askerine hakaret eden, saygısızlık eden bu malum ana muhalefetin ve diğerlerinin hiçbirine bu ülkede ilk seçimlerde dersini en güzel şekilde verecektir. Dolayısıyla ordumuza bu yakıştırmalar, bedeli ödenecektir. Yargıda bu işin hesabını verecekler" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da "Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" programında gençlere hitap etti. Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Geçmişte geçip giderken dahi tedirginlik duyulan sokaklar, artık gençlerimizin sesiyle, neşesiyle enerjisiyle şenlendi, güzelleşti.

Birileri diyor ki, 'AK Parti'de gençlik yok'. Gençlik burada. Adana Şehir Stadı'nda herhalde gençliği görmediler. Bundan sonraki süreçte, 'İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Parti'ye' kampanyamız ile birlikte seçim gününe kadar durmaksınız yolumuza devam edeceğiz.

Sizler bu yüzyılın gençliğisiniz. Siyaseti manipüle ettikleri sosyal medya mecralarındaki kuru gürültülerden, dışarıdan aldıkları sufleleri tekrarladıkları sözde tartışma programlarından, kendi kendilerine gelin güvey oldukları toplantılardan ibaret sayanlar, gelsinler Malatya'daki bu muhteşem kapalı spor salonuna baksınlar. 

Milletimiz, FETÖ'cülerle benzin istasyonlarında hamburger yemek için on bin kilometre yol gidenlere yüz vermez. Milletimiz, darbecilerle anlaşıp tankların arasından sıvışan korkaklara emaneti teslim etmez.

"YARGIDA BU İŞİN HESABINI VERECEKLER"

Benim orduma, benim ordumun askerine hakaret eden, saygısızlık eden bu malum ana muhalefetin (muhalefete) ve diğerlerinin hiçbirine (hepsine) bu ülkede ilk seçimlerde dersini en güzel şekilde verecektir. Bu ordu, 'şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda, canı cananı bütün varımı alsın da hüda, etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda' diyenlerin ordusudur. Dolayısıyla ordumuza bu yakıştırmalar bedeli ödenecektir. Yargıda bu işin hesabını verecekler. Üzerlerine üzerlerine gidiyoruz, gideceğiz. Ve bunları meydanı boş bırakmak suretiyle 'Bu meydanda istediğiniz gibi dolaşın' diyemeyiz.
Terör örgütünün amansız saldırısına uğrayıp da milletimizle birlikte hepsini sınırlarımızın dışına püskürten tek yönetim biziz. Ekonomik tetikçilerin önümüze kurduğu o sayısız tuzağı milletimizle birlikte söküp atan tek ekip biziz. Türkiye'yi içine sıkıştırılmaya çalıştırılan cendereden milletimizle birlikte kurtarıp dünyanın en iddialı ülkeleri arasına çıkartan biziz. Kendisi prangaya vurulmaya çalışan ülkeyi, dünyadaki mazlumların, mağdurların umudu haline getiren yine biziz.

Türkiye Yüzyılı'na doğru sizler yürüyeceksiniz, millet yürüyecek arkanızdan. Maziden atiye kurduğumuz köprünün bir ayağında Sultan Alparslan, Osman Gazi, Fatih varsa diğer ayağında da sizler varsınız. AK Parti teşkilatlarında görev almak, AK Parti'nin başarısı için çalışmak sadece kişisel kariyer, sadece siyasi kazanım, sadece sosyal statü meselesi değildir. AK Parti'nin güçlenmesi, büyümesi, seçimlerden sandıktan en güçlü şekilde çıkması için çalışmak, sizlerin her biriyle birlikte milletimizin güven, huzur ve refah içinde bir geleceğe yürümesi demektir."

Kaynak: ANKA
Yorumlar (0)