banner25

banner24

Aydın bu festivalle renklendi!

Aydin Büyükşehir Belediyesi, gençleri coşturmaya devam ediyor. Kültür sanat etkinlikleri ile Aydınlıların gönlünü fetheden Başkan Özlem Çerçioğlu’nun geri sayımı ile başlayan festivalin ilk dakikaları renkli görüntülere sahne oldu.

KÜLTÜR SANAT 14.10.2022, 18:39 14.10.2022, 18:49
Aydın bu festivalle renklendi!

Aydin Büyükşehir Belediyesi, gençleri coşturmaya devam ediyor. Kültür sanat etkinlikleri ile Aydınlıların gönlünü fetheden Başkan Özlem Çerçioğlu’nun geri sayımı ile başlayan festivalin ilk dakikaları renkli görüntülere sahne oldu. Aydın Tekstil Park’ta düzenlenen Aydınfest, renkli görüntülere sahne oldu. Katılımcılara dağıtılan renkli boyalar, başkan Özlem Çerçioğlu’nun geri sayımı ile havaya atıldı ve festival renklendi.

Color Party ile başlayan festival, müzik gruplarının sahne performansı ile renklendi. Aydınlılar festivain birinci gününde Dolu Kadehi Ters Tut grubunun konseri ile coşacak. Üç gün sürecek olan festivalin ikinci gününde; Fatma Turgut, Evrencan Gündüz, Random sahne alacak. Üçüncü gününde de Aydınlıları eğlenceye doyuracak olan festivalin sahnesinde güçlü isimler yer alıyor. Pinhani, Madrigal ve Mary Jane muhteşem performansı ile Aydınlılara unutulmaz bir gün yaşatacak. 

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)