Me Nokta Ali 24 Eylül de sinemalarda vizyonda

Yönetmeliğini Engin Akyıldırım 'ın yaptığı başrollerini İlkin Oğuzhan Çakır, Merve Sevi, Ayhan Taş, Naci Taşdöğen, Orçun Kaptan, Yaşar Şengül, Tahsin Taşkın'ın  paylaştığı konuk oyuncu olarak Muzaffer Uzunyılmaz ve Erol Taşcı'nın yer aldığı Me Nokta Ali filmi 24 Eylül de vizyonda.

KÜLTÜR SANAT 18.09.2021, 15:26 18.09.2021, 15:43
Me Nokta Ali 24 Eylül de sinemalarda vizyonda

Yönetmeliğini Engin Akyıldırım ' ın yaptığı  Başrollerini İlkin Oğuzhan Çakır, Merve Sevi, Ayhan Taş,Naci Taşdöğen,Orçun Kaptan,Yaşar Şengül,Tahsin Taşkın'ın  paylaştığı konuk oyuncu olarak Muzaffer Uzunyılmaz ve Erol Taşcı'nın yer aldığı Me Nokta Ali filmi 24 Eylül de vizyonda.

ME NOKTA ALİ GÜLDÜRECEK 

Yılın iddalı yapımı pandemi dönemine denk geldiği için gösterime girememişti. Filmin konusu şu şekilde; Me Nokta Ali adında sakar bir köylü çocuğun şehirde başından geçen birbirinden ilginç olayları anlatmakta. 2019 da çekilen film iki yıldır koronavirüs salgınının yarattığı olumsuz durumdan dolayı gösterimi ertelenmişti. Bu süreçte bir kaç defa gösterim tarihi alan yapım sinemaların pandemi kısıtlamaları kapsamında kapatılmasıyla vizyon şansı bulamamıştı. Filmle ilgili sitemize konuşan yönetmen Engin Akyıldırım yapımla ilgili şöyle konuştu: Me Nokta Ali komedi filmi. İzleyicinin çok seveceğini düşünüyorum. Bu güzel projenin yapımcılığını Metin Tapmaz, senaryo Uğur Karakuzu'ya ait. Özverili bir ekiple güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Emirdağ da çekimlerini yaptığımız filmimiz pandemiden dolayı vizyonu bir kaç kez ertelenmişti. Umarım hak ettiği ilgiyi bulur.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)