AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Mustafa Savaş, seçim çalışmalarına memleketi Çine’de devam etti. Önce AK Parti Çine İlçe Binasında partililerle buluşan Savaş’ı AK Parti İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı karşıladı.

Partililerle sohbet eden Savaş, 14 Mayıs’ın tarihi bir seçim olduğunu vatanını bayrağını seven herkesin gereğini yapması gerektiğini söyleyerek muhalefete yüklendi. Savaş, 6’lı Masa’nın Türkiye’yi ileriye taşımak gibi bir gayesinin olmadığını belirterek, “Türkiye ileri götürmek isteyenlerle geri götürmek isteyenlerin bir mücadelesini tanıklık ediyoruz. Geri götürmek isteyenler Türkiye’yi durdurmak istiyor” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-27 at 19.39.50

Savaş daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Halk pazarının olması dolayısıyla pazarı da gezen Savaş, burada vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar Mustafa Savaş’la hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.

Deprem profesörü Aydın için net konuştu! Hani ilçeler yüksek risk altında Deprem profesörü Aydın için net konuştu! Hani ilçeler yüksek risk altında

Program, mahalle ziyaretleriyle devam etti.

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ