Kılıçdaroğlu, Aydın'a geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları İl Başkanları'nın "Kotalar bize dar, hedefimiz iktidar" başlığı ile Kuşadası'nda düzenleyeceği programa katılmak için Aydın'a geldi.

POLİTİKA 23.10.2021, 00:15 23.10.2021, 15:51
Kılıçdaroğlu, Aydın'a geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'a geldi. Kılıçdaroğlu'nu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve partililer  birlikte karşıladı. 

CHP Kadın Kolları üyeleri, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde "Kotalar bize dar, hedefimiz iktidar" başlıklı toplantıda bugün bir araya gelecek. 81 ilden kadın kollarının katılacağı programa CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak. Program iki gün sürecek.

Toplantıya, programın ilk gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, parti meclisi üyeleri, milletvekilleri, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve diğer ilçe belediye başkanları da katılım sağlayacak.

Toplantı sonrası ise seçime dönük yol haritasının açıklanacağı bildirge yayımlanacak.

Kaynak: HABER: AYŞE YILMAZ
Yorumlar (1)
Deniz sarıel 1 ay önce
ilk 2 sırada kadınlar aday olsun tüm ülkede görelim nekadar kadınları düşünüyorsunuz.5. 6. 7. sırada kadın aday koymak kurnazlık tır