Menderes sahiline mafya mı çöküyor?

Partisinin Menderes İlçe Kongresi'nde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Menderes'in sahil bölgelerinde bulunan bazı alanların işletme hakkının mafya grupları tarafından ele alınmak istediği yönündeki iddialarla ilgili olarak yaptığı açıklamada "CHP'nin iktidar olduğu sahil kenarındaki hiçbir belediyede biz hiçbir mafyaya sahili işlettirmeyiz. Biz mafya falan tanımayız. Belediye başkanı benim belediye başkanım. Onu biz seçtik, aslan gibi arkasında dururuz. Kim ki kabadayılıkla bize ceket altından silah gösterirse o silahı uygun bir şekilde bir şey yaparız" dedi.

POLİTİKA 20.11.2021, 15:13 20.11.2021, 15:20
Menderes sahiline mafya mı çöküyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Menderes İlçe Örgütü'nün olağanüstü kongreside konuşma yapan CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır 'mafya' iddiaları hakkında sert konuştu.

Egedesonsöz'den Oktay Güçtekin'in haberine göre Menderes'te gündeme gelen ve sahil bölgelerinde bulunan bazı alanların işletme hakkının mafya grupları tarafından ele alınmak istediği yönündeki iddialar ile ilgili konuşan Bayır, "CHP'nin iktidar olduğu sahil kenarındaki hiçbir belediyede biz hiçbir mafyaya sahili işlettirmeyiz. Biz mafya falan tanımayız. Belediye başkanı benim belediye başkanım. Onu biz seçtik, aslan gibi arkasında dururuz. Kim ki kabadayılık ile bize ceket altından silah gösterirse o silahı uygun bir şekilde bir şey yaparız. O sahil halkın sahilidir. Herhangi bir şekilde birine peşkeş çekilemez. Yoksa ne farkımız kalır AKP'den? Biz halkın yanında olacağız" diye konuştu.

POLİTİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)