banner25

banner24

İZMİT BELEDİYESİ KOORDİNATÖRÜ, İYİ PARTİLİ YAŞAR KARDAŞ KALP KRİZİ GEÇİRDİ

İzmit Belediye Meclisi İYİ Partili Meclis Üyesi ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Yaşar Kardaş dün gece geç saatlerinde evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Daha önce de kalp ameliyatı geçiren Kardaş'ın kalp krizi geçirdiği belirlendi.

YURT 15.05.2021, 16:05
İZMİT BELEDİYESİ KOORDİNATÖRÜ, İYİ PARTİLİ YAŞAR KARDAŞ KALP KRİZİ GEÇİRDİ

SANCAR KIZILKAYA

İzmit Belediye Meclisi İYİ Partili Meclis Üyesi ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Yaşar Kardaş dün gece geç saatlerde evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Daha önce de kalp ameliyatı geçiren Kardaş'ın kalp krizi geçirdiği belirlendi.

Tıkanan damarlarının açılması için stent takılan Kardaş, Medical Park Hastanesinde yoğun bakıma alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Kardaş'ın birkaç gün hastanede kalacağı belirtildi.

BAŞKAN HÜRRİYET: YAŞAR AĞABEYİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

İzmit Belediye Başkanı CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İzmit Belediyesi Meclis Üyemiz, Koordinatörümüz, ağabeyimiz Yaşar Kardaş dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede anjiyo olmuştur. Çok şükür sağlık durumu iyi. Yaşar ağabeyimize acil şifalar diliyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” ifadelerini kullandı.  

 

Yorumlar (0)