Dolar/TL dün 20.06 seviyesindeki tarihi zirvesini gördükten sonra bu sabah saat 08.37’de 20.04 civarında başladı ve şu dakikalarda da 20.07 seviyesinde devam ediyor.

Bu verilere göre TL dolar karşısında seçimlerin ilk turu öncesine göre yüzde 2.4 değer kaybederken, depremden bugüne yüzde 6.1, yılbaşından bugüne ise yüzde 6.7 kayıp yaşadı. TL’nin son dönemdeki yataya yakın seyrine rağmen son 5 yıllık kayıp ise yüzde 80 seviyesinde.

BlueBay Asset Management’tan Timothy Ash “Para politikasında 180 derece dönüş görmedikçe ve ekonomi için atanmış güvenilir bir liderlik ekibi görmedikçe, TL’de durum çirkinleşebilir” dedi. (REUTERS)

EURO: 21,53 Türk Lirası

@aydinhaberlericom Aydın sağanak yağışın etkisinde kaldı, dereler çaylar doldu taştı… Görüntünün adresi İnciriova Yalkıdere Çayı… Belediye ekipleri kapanan ve yollarda çalışma başlattı. Çayda yükselen suyu çekmek isteyen vatandaşlarda korkusuzca görüntü aldı… #aydinhaberleri #voxpoptr ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom

Görüntüler Aydın’dan…

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Ak Parti Aydın’da coşkulu kutlamaya devam ediyor…#aydinhaberleri #voxpoptr #erdoğan🇹🇷 ♬ Doğruya Doğru - Uğur Işılak