Kitap Kafe Haberleri

Kitap Kafe haberleri ve güncel Kitap Kafe gelişmeleri, Kitap Kafe ile ilgili tüm video, Kitap Kafe fotoğrafları ve Kitap Kafe haberleri Aydın Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı Adnan Menderes Kapalı Pazar Yeri’nin...

GÜNDEM

Efeler halkına hizmet yolunda dur durak bilmeden çalışan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, her hafta ilçeye kazandırdığı başka bir...

BELEDİYELER

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler ’de 17’nci Kitap Kafe’yi hizmete açtı. Kafenin yeni adresi Osman Yozgatlı Mahallesi oldu.

GÜNCEL

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler’de 17’nci Kitap Kafe’yi açmaya hazırlanıyor.

BELEDİYELER

Efeler Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 16'ncı Kitap Kafe, yoğun bir katılımla Kurtuluş Mahallesi'nde hizmete açıldı.

BELEDİYELER

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın örnek projelerinden, sayıları 15’e varan Kitap Kafeler kentin dört bir yanında yayılmaya devam ediyor.

BELEDİYELER

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği projelerden olan Kitap Kafeler’in 15’incisi hizmete açıldı.

BELEDİYELER

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Kitap Kafeler hızla yayılıyor.