Dinçer'in cenaze töreni belli oldu Dinçer'in cenaze töreni belli oldu

HABER: TUĞBA AYDIN

İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı, Efeler Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Dr. Orkan Pehlivan için tanıtım toplantısı düzenledi.  Nevzat Biçer Kültür Merkezi’ndeki toplantıda konuşan Pehlivan, partililere yol haritasını anlattı.

Efeler Belediyesini kazanma inancı, azmi ve iddiasında olduklarının altını çizen Pehlivan, Aydın’ın kimlik sorununu çözmek üzere harekete geçtiklerini aktardı. Pehlivan yaptığı açıklamada, “Hedefimiz sen ben kavgasından uzak durarak tüm enerjimizi efelere halkımıza harcamak, hak ettiği hizmeti vatandaşlarımıza sunmaktır. Yıllarca acil serviste duran kalplere nefes olduk şimdi sıkışan siyaset hayatı içinde siyasi olarak çözümler üretemeyen Efeler’e nefes olmak üzere yola çıkıyoruz” dedi.

photo_2023-11-07_17-43-13

“BU ŞEHRİN SOKAKLARINDA YAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Efeler’i içinde bulunduğu sorunlardan kurtarmak üzere reçetelerinin hazır olduğunu belirten Pehlivan, “Hiç kimse merak etmesin reçetelerimiz hazırdır. Kazandığım takdirde ki kazanacağımıza inancım tam. Hep söylendiği gibi ‘her zaman kapım açık’ olacak demeyeceğim çünkü maalesef pratik hayatta kapı açık oluyor ama odada başkan olmuyor. Başkanlar seçim bittiğinden itibaren ulaşılmaz oluyor. Ben bu şehrin sokaklarında yaşamaya devam edeceğim. Halkımıza hizmet yolunda şehrimizin diğer bileşenleriyle uyum içinde çalışmak birleştirici ve bütünleştirici siyaset anlayışımızın bir gereği olacaktır” ifadelerini kullandı.

photo_2023-11-07_17-43-16

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ