Lenf kanserini 3 kez yenen MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur’un yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Sanatçının ailesi konuyla ilgili Instagram hesabından yaptıkları paylaşımla şu ifadeleri kullandı:

“Özkan Uğur’umuzun tedavisi devam etmekte olup, 29 Mayıs’tan bu yana yoğun bakımdadır. Dün itibarıyla hastalığıyla ilgili çok güzel haberler almaya başladık. Doktorlarının büyük gayreti ve Allah’ın izniyle tedavilerin yan etkilerinden kaynaklanan sorunlarının da yakında çözüleceğine ve yoğun bakımdan çıkacağına inancımız tamdır. Yakında iyi haberlerini de bizzat vereceğiz inşallah. Ailesi olarak gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Dualarınızı esirgemeyin.”

“AMCAMLA İLGİLİ YAYINLANAN HABER ASILSIZDIR”

Ailenin açıklama yapmasına rağmen sosyal medyada sanatçının yaşamını yitirdiği yönünde iddialar ortaya atıldı. Bu iddiaları Özkan Uğur’un yeğeni Özlem Uğur yalanladı.

Twitter hesabından açıklama yapan Özlem Uğur, “1 saat içinde sosyal medyada amcamla ilgili yayınlanan haber asılsızdır. Yüzlerce mesaja cevap vermeye çalışıyorum. Lütfen müsterih olunuz. Süreci için bizlerden gelecek habere itibar ediniz.. Anlayışınız için teşekkür ederiz” dedi. (sözcü)

@aydinhaberlericom Söke’nin tarihi kapıları👌#aydınhaberleri #voxpoptr #söke ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Nazilli'de pide ustası Bahattin Aydın meşhur Nazilli pidesini anlattı #aydin ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ