Zaman zaman çeşitli etkinlerin de düzenlendiği Hanımevleri, bu kez Fitnat Nihat Azizler İlkokulu’nda eğitim gören anaokulu öğrencilerinin mezuniyet kutlamasına ev sahipliği yaptı. Öğretmenlerinin gözetiminde Çeştepe Mahallesi’ndeki Hanımevi’ne gelen çocuklara ebeveynleri de eşlik etti. Hanımevi’nin bahçesinde çeşitli oyunlar oynayan çocuklar, daha sonra mezuniyet pastası kesti. Renkli görüntülere ve çocukların coşkusuna sahne olan kutlama, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu. 

WhatsApp Image 2023-06-09 at 14.25.51 (1)
Hanımevi projesi için Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a teşekkür eden veliler, Hanımevleri’ni çok beğendiklerini belirterek hem kendilerinin hem de çocuklarının hoş vakit geçirdiklerini ifade ettiler.

WhatsApp Image 2023-06-09 at 14.25.51 (2)

BELEDİYE HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

@aydinhaberlericom 🎤Aydın halkı yerel yönetimlerin değişmesini istiyor mu? 💬 Hizmetler yeterli mi? 💬Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın hizmetlerinden memnun musunuz? 🗣Siz izleyicilerin de görüşünü yoruma bekliyoruz… #aydınhaberleri #aydinhaberleri #voxpoptr #sokakhaberleri ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ