HABER MERKEZİ

Aydın'ın Efeler ilçesinde evlilik işlemleri için başvurduğu sağlık kuruluşunda kan kanseri olduğunu öğrenen ve yakın zamanda da kardeşinden ilik nakli olan Barış Arslan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Evlilik işlemleri için sağlık kuruluşuna başvuran ve yapılan testler sonucunda kan kanseri olduğunu öğrenen 25 yaşındaki Arslan, bir süredir tedavi görüyordu. Sağlık çalışanı olan eşi Tuğba Arslan nikahın ardından tayinini Aydın'a aldırdı ve eşine destek olmaya devam etti. 

Hastalığı ilerleyen Barış Arslan için ilik nakli kararı alındı. Arslan'a uyuşma sağlanan kardeşinden ilik nakli yapıldı. Bir süre sonra enfeksiyon nedeni ile durumu ağırlaşan Arslan, Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayan Arslan hayata gözlerini yumdu. Arslan'ın acı haberi başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

aw123036-01

DEM Partisi'nin Aydın BŞB adayları Zozan Koç ve Raif Kanat olarak açıklandı DEM Partisi'nin Aydın BŞB adayları Zozan Koç ve Raif Kanat olarak açıklandı

GÜNCEL HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Tuğba Aydın